Kontaktai

Vilmorus

Odminių g. 12, Vilnius
Tel. (8-5) 269 09 79, 69 09 82
Faksas (8-5) 269 09 81
El.paštas info@vilmorus.lt


ESOMAR Individual Membership Information


Apie Vilmorus

Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras "Vilmorus" buvo įkurtas 1993 m. "Vilmorus" dirba 10 nuolatinių darbuotojų, 20 tyrimų koordinatorių ir 150 interviuotojų visoje Lietuvoje.

"Vilmorus" dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų projektuose bei koordinuoja tokius projektus Baltijos šalyse."Vilmorus" glaudžiai bendradarbiauja su rinkos tyrimų kompanija "Taloustutkimus Oy" (Suomija), ES "Turu-uuringute" (Estija), bei "Latvian Facts" (Latvija).

"Vilmorus" kas mėnesį atlieka reprezentatyvias Lietuvos gyventojų apklausas. Apklausiami tūkstantis 18+ m. (užsakovui pageidaujant nuo 15 metų) amžiaus respondentai. Apklausos atliekamos visose apskrityse, didžiuosiuose Lietuvos miestuose, 11 rajonų, iš viso 20 miestų ir daugiau negu 50 kaimų.
"Vilmorus" atlieka viešosios nuomonės apklausas visuomenei aktualia tematika, o taip pat sociologinius tyrimus, kurių dalis turi monitoringo pobūdį. Rinkos tyrimų srityje nuolat atliekami vartotojų pasitenkinimo, nuostatų, elgsenos ir kiti tyrimai.

Didžiausiame Lietuvos dienraštyje "Lietuvos rytas" kartą per mėnesį publikuojami Vilmorus duomenys apie populiariausius politikus, Lietuvos gyventojų požiūrį į politines partijas, visuomenės veikėjus ir institucijas.